Któż z nas nie lubi wracać wspomnieniami do odległych lat ? Sytuacje, które nas spotykały, ludzie, których spotykaliśmy na naszej drodze, czy wreszcie my sami, ale młodzi, inni, ówcześni. 

Istnym wehikułem czasu, mogącym przenieść każdego z nas w przeszłość są zdjęcia. Uwiecznione na fotografiach chwile towarzyszą ludziom przez całe życie. Przeglądanie ich w gronie rodziny czy znajomych może dostarczyć wielu wzruszeń. 

Aby zdjęcia były uporządkowane i przez lata nie zawieruszyły się warto skompletować je wszystkie w jednym miejscu. Przydatna w tym będzie fotoksiążka. 

Każdy przyzna, że przeglądanie zdjęć na ekranie komputera to nie to samo, co trzymanie w ręce prawdziwej, papierowej fotografii. Fotoksiążka daje nam więcej! Dzięki niej, możemy stworzyć unikatowy album! Projekt fotoksiążki każdy może wykonać samodzielnie. Wielkość zdjęcia, jego umiejscowienie w fotoksiążce, dodawanie oryginalnych ramek, tła, efektów - to wszystko i jeszcze więcej oferuje nam program do zaprojektowania fotoksiążki. Możemy również dowolnie zaprojektować okładkę, wybrać, czy ma być ona miękka, czy twarda, a sama fotoksiążka szyta, bądź klejona. Wszystko zależy od upodobań i preferencji.

Jeśli zdecydujemy się przechowywać swoje fotografie w fotoksiążkach, możemy stworzyć niepowtarzalną kolekcję, która oprócz przechowywania zdjęć, będzie prawdziwą ozdobą naszego domu.

Zaskocz rodzinę i przyjaciół. Pokaż im wspólne zdjęcia w jakże oryginalnej oprawie, a gwarantuję, że każdy będzie zachwycony.

Ale fotoksiążka to nie tylko miejsce przechowywania sentymentalnych fotografii. Dzięki niej każdy może stworzyć własne, oryginalne i niepowtarzalne portfolio, kronikę, prezentację czy ofertę! Wszystko dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i możliwościom jakie daje program do zaprojektowania fotoksiążki. Aby było jeszcze ciekawiej, fotoksiążka może posłużyć nam jako oryginalne CV !

Każdy pracodawca szukający twórczego i pomysłowego pracownika doceni taki sposób prezentowania swojej osoby i z pewnością nie przejdzie obok takiego CV obojętnie.